Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Rodzaj okładziny: gładka
Przeznaczenie: OF
Twardość gąbki: twardy +
Szybkość: 129
Kontrola: 78
Efekt: 116
Helix Platinum XH – światowej klasy okładzina do tenisa stołowego dla wszystkich, którzy grają intensywnie i z pasją.
Wysoka prędkość, duży spin, niemal bez kompromisów
Wyjątkowo twarda gąbka (52,5 stopnia) dla zaawansowanych technicznie graczy, którzy chcą od razu przejąć inicjatywę
Do +11% więcej energii przy każdym uderzeniu – większa prędkość przy zauważalnie mniejszym wysiłku
Lepsza przyczepność, dzięki czemu można umieszczać piłki nawet pod presją
Lepsza gra zwrotna dzięki stałej, niezawodnej krzywej lotu piłki
Elastyczna powierzchnia zapewnia większy spin i lepszą przyczepność przy stałym czuciu gry
Grubość: 2,2 mm
Więcej wszystkiego. Więcej mocy, więcej kontroli i więcej rotacji. STIGA Helix Platinum to światowej klasy okładzina do rakietki do tenisa stołowego dla ofensywnych graczy, którzy chcą połączyć wszystko w jednym uderzeniu. Dzięki unikalnej konstrukcji gąbki, która zapewnia nawet o 11% większą wydajność energetyczną, uzyskasz mocniejsze uderzenia przy mniejszym wysiłku.
Helix Platinum jest wyposażony w Optimized Energy Sponge – technologię, która zapewnia maksymalną reakcję dzięki małym porom w gąbce. Bez utraty wrażeń z gry. Pokrycie zapewnia również wyższy lot piłki i większą elastyczność, zapewniając maksymalną pewność siebie w każdym pojedynku.
Wyjątkowo twardy podkład 52,5 stopnia jest idealna dla Ciebie, jeśli lubisz przejmować inicjatywę i preferujesz twardą grę. Ta wysokiej jakości okładzina jest idealna dla Ciebie, jeśli chcesz przejąć kontrolę nad każdym punktem. Opracowana w Szwecji i wyprodukowana w Niemczech – z myślą o światowej klasy graczach.

















